УАППО долучилася до відзначення першої річниці Гендерного центру у Полтаві

Рік тому членкині Української асоціації представниць правоохоронних органів ініціювали створення першого Гендерного центру на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». УАППО стала одним із співзасновників освітнього простору та закріпила наше партнерство підписанням Меморандуму. 

За цей час простір став ефективною платформою взаємодії і співпраці однодумців, для яких права людини, зокрема рівність, толерантність та повага є основоположними в діяльності. 

Нещодавно з нагоди відзначення річниці функціонування Гендерного центру у Полтаві відбулась конференція «Право бути собою». Під час заходу підвели підсумки діяльності освітнього майданчика,  та обговорили перспективи і плани розвитку. 

«Створення Центру як платформи для об’єднання однодумців на місцевому рівні – це і потреба суспільства, і обов’язок тих, хто хоче покращувати становище в громаді», – підкреслила представниця Асоціації Наталія Новікова під час свого виступу. 

УАППО пишається нашими ініціативними членкинями, та висловлює вдячність партнерам з Національного університету 

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за співпрацю в реалізації ініціатив задля досягнення гендерної рівності, підтримку жіночого лідерства та популяризації ідей рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків.